Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Christmas Cup: zwycięstwo reprezentacji Polski

Facebook

Biało-czerwoni wygrali towarzyski turniej piłki ręcznej Christmas Cup rozgrywany przez ostatnie dwa dni we wrocławskiej Hali Stulecia. W finale pokonali Czechów 37:33.

Brązowe medale zdobył IRAN, który w decydującym starciu był lepszy od Ukraińców. Towarzyski turniej był ostatnim sprawdzianem formy dla naszej kadry przed mistrzostwami Europy. Te zawody zaczynają się już w połowie stycznia w Polsce a Wrocław będzie jednym z gospodarzy turnieju.

Polska – Czechy 37:33 (22:14)

Polska: Szmal, Wichary – Lijewski 3, Krajewski 5, Orzechowski 2, Bielecki 8, Wiśniewski, Jurecki 5, Konitz 1, Grabarczyk, Gliński, Masłowski, Syprzak 3, Daszek 2, Gębala, Łucak 3, Przybylski, Szyba 5, Chrapkowski.