Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

10. Wrocławski Festiwal Krasnoludków

Facebook

W piątek, 6 września, rozpocznie się Wrocławski Festiwal Krasnoludków. W tym roku zabawa potrwa 3 dni, do niedzieli 8 września, i z okazji 10. jubileuszu towarzyszyć jej będzie wiele wyjątkowych wydarzeń.

Jak co roku imprezę otworzy Wielka Parada Krasnoludków, która wyruszy spod Pręgierza i zakończy się w Ogrodzie Staromiejskim, gdzie uroczyście powita nowego krasnala! To właśnie przy Teatrze Lalek w specjalnie przygotowanej Wielkiej Wiosce Krasnoludków zarówno w piątek, jak i sobotę będą odbywały się warsztaty, pokazy na scenie i mnóstwo zabaw. W piątek odbędzie się także tradycyjnie Wielki konkurs plastyczny dla szkół podstawowych i przedszkoli na najpiękniej udekorowaną krasnalową chatkę!

Mówi Monika Mazur – koordynator biura promocji miasta i turystyki

Podczas 10. edycji Wrocławskiego Festiwalu Krasnoludków organizatorzy przewidzieli bardzo bogaty program…

Tegoroczna edycja jest nie tylko wyjątkowa ze względu na swój jubileusz. W tym roku festiwal zyska też swojego własnego krasnala!

W sobotę o 19:30 dla uczestników przygotowano także specjalny koncert…

Szykuje się niesamowity weekend pełen atrakcji! Aby niczego nie przegapić, warto zapoznać się z harmonogramem wydarzenia, który znajduje się na fanpage’u Krasnale.pl. Na Facebooku pojawią się także konkursy, w których do wygrania będą krasnalowe nagrody!

Piotr Krejner

Piotr Krejner

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj