Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

13 listopada – wymiana rozjazdów na pl. Dominikańskim

Facebook

13 listopada rozpoczyna się wymiana rozjazdów na skrzyżowaniu przy Galerii Dominikańskiej od strony pl. Społecznego. Od soboty planowane jest wprowadzenie zmiany na liniach tramwajowych 2, 3, 4, 5, 10 i 33.

Tramwaje linii 2

„Dwójka” w w obu kierunkach będzie kursowała od Dworca Głównego przez ulicę Małachowskiego, Pułaskiego, plac Wróblewskiego, most Grunwaldzki do placu Grunwaldzkiego.

Tramwaje linii 3

Tramwaje linii 3 zostaną skrócone do przystanku „Park Staromiejski” przy skrzyżowaniu ulicy Teatralnej, Skargi i Wierzbowej.

Tramwaje linii 4

„Czwórka” oraz tramwaje linii 10 będą kursowały w obu kierunkach objazdem od placu Dominikańskiego przez Halę Targową, plac Bema, ulicę Sienkiewicza, Wyszyńskiego i Szczytnicką do placu Grunwaldzkiego.

Tramwaje linii 5

Tramwaje linii 5 zostaną skierowane od Dworca Głównego przez ulicę Kołłątaja do przystanku „Park Staromiejski” przy skrzyżowaniu ulicy Teatralnej, Skargi i Wierzbowej.

Tramwaje linii 33

Tramwaje linii 33 zostaną kierowana objazdem w obu kierunkach od placu Orląt Lwowskich przez plac Legionów, ulicę Piłsudskiego, Małachowskiego, Pułaskiego, plac Wróblewskiego do mostu Grunwaldzkiego,

Bilety okresowe

Pasażerowie posiadający bilet okresowy na linię 2 będą mogli podróżować bez żadnych dopłat autobusami linii D na odcinku pl. Grunwaldzki – Krzyki – pl. Grunwaldzki.

Pasażerowie posiadający bilet okresowy na linię 4 będą mogli podróżować bez żadnych dopłat autobusami linii D na odcinku pl. Grunwaldzki – Galeria Dominikańska – pl. Grunwaldzki.

Pasażerowie posiadający bilet okresowy na linię 10 będą mogli podróżować bez żadnych dopłat:

  • autobusami linii D na odcinku pl. Grunwaldzki – Galeria Dominikańska – pl. Grunwaldzki.
  • tramwajami linii 33 na odcinku pl. Grunwaldzki – Pilczyce – pl. Grunwaldzki.

Przypominamy, że pasażerowie posiadający bilet okresowy na daną linię okresową mogą podróżować:

  • wszystkimi liniami po trasie linii wskazanej na bilecie przed remontem;
  • wszystkimi liniami po trasie linii wskazanej na bilecie która kursuje objazdem podczas remontu.

Prace potrwają około 3-4 tygodni.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj