Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

13. Wrocławski Marsz Równości

Facebook

Jak co roku, w pierwszą sobotę października przejdziemy wspólnie ulicami Wrocławia, by zamanifestować naszą obecność, widoczność i najbardziej radykalną ideologię: nasze życie; życie osób LGBT+, lesbijek, gejów, osób biseksualnych, osób transpłciowych, osób interpłciowych, osób ze spektrum aseksualności, osób o tożsamościach niebinarnych i queer. Chodźcie z nami w sobotę 2 października - napisali organizatorzy.

Miasteczko Równości,  sobota 2.10  10.00-15.00

Przedstawicielstwo Regionalne Komisja Europejska w Polsce Polsce i Kultura Równości zapraszają do Miasteczko Równości.

To tęczowa, otwarta i przyjazna przestrzeń na Placu Wolności. Zapraszamy Was na spotkania z osobami przedstawicielskimi różnych organizacji społecznych działających na rzecz praw człowieka, bezpłatne porady prawne, porady psychologiczne i wiele innych.

W Miasteczku Równości będziecie mogli i mogły zaopatrzyć się w tęczowe gadżety, zrobić pamiątkowe zdjęcia, spędzić miło czas przed 13. Wrocławskim Marszem Równości, który wyruszy z placu o 15.00.

Wstęp wolny.

Śniadanie pomarszowe, niedziela 3.10 od 12.00.

Coroczną tradycją stało się wspólne pomarszowe śniadaniowanie. To małe podziękowanie dla każdej osoby, która poświęciła czas i pracę, by dołożyć swoją cegiełkę do stworzenia tegorocznego Festiwalu Równych Praw 2021.

Wpadnijcie więc w niedzielę, od godz. 12.00, do Księgarni Hiszpańskiej by skosztować pysznego wegańskiego poczęstunku, spotkać się z nami i spędzić wspólnie czas na rozmowie i śmiechu.

Wstęp wolny.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2022