Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Każda informacja się liczy. Apel policji w sprawie bomby w autobusie

Facebook

Kluczowy w sprawie może okazać się każdy zapamiętany szczegół - dlatego policja apeluje do osób, które w czwartek (19.05.) przed godz. 14.00 podróżowały linią 145 albo stały na przystankach, o pomoc w poszukiwaniach mężczyzny, który zostawił w autobusie bombę domowej roboty.

Ładunek z autobusu wyniósł kierowca. Do eksplozji doszło na przystanku. Mężczyzna, którego zarejestrowały kamery monitoringu ma ok. 25 lat, zdjęcie z kamer możecie zobaczyć TUTAJ!

Policjanci przesłuchali świadków, ale o szczegółach dla dobra sprawy nie chcą mówić. Do pomocy zaangażowano prawie 400 funkcjonariuszy z całej Polski, w obławie brały udział też specjalnie szkolone psy z niemieckiej policji, doprowadziły one funkcjonariuszy z Dworca Kolejowego w okolice osiedla Gaj.

– mówił Mariusz Błaszczak, minister spraw wewnętrznych i administracji. Specjalne instrukcje na wypadek odnalezienia podejrzanego pakunku mają od dziś (23.05.) być wyświetlane w pojazdach komunikacji miejskiej we Wrocławiu.

Kontakt do policji pod numerem telefonu 0-800-283-107 (z telefonów stacjonarnych) lub 71/344-15-53 (numer dla użytkowników telefonów stacjonarnych i komórkowych).

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj