Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

MIASTOmovie w Twoim guście. Zgłoś swój pomysł do konkursu!

Facebook

10. edycja festiwalu filmów o mieście i architekturze MIASTOmovie – pod hasłem „KWESTIA GUSTU” – przyjrzy się tematowi estetyki naszych miast. Jak potoczy się dyskusja? […]

10. edycja festiwalu filmów o mieście i architekturze MIASTOmovie – pod hasłem „KWESTIA GUSTU” – przyjrzy się tematowi estetyki naszych miast. Jak potoczy się dyskusja? To zależy także od publiczności! W tym roku po raz pierwszy odbiorcy mają szansę zgłosić swoje pomysły do festiwalowego programu.

Wielowątkową dyskusję wokół wizualności architektury uzupełni jeden z tematów zaproponowanych przez uczestników i uczestniczki MIASTOmovie. Wyłoniony on zostanie w rozpoczynającym się właśnie otwartym naborze pomysłów, którego szczegółowym tematem będzie estetyka lat 90. i 00. Open call ma na calu zaprezentowanie podczas festiwalu świeżych głosów i ciekawych, nieoczywistych tematów.Nabór może być okazją do włączenia do udziału dotychczasowej festiwalowej publiczności, ale i osób, które nie brały jeszcze udziału w MIASTOmovie, a po prostu zainteresowane są estetyką lat okołomilenijnych. Przy wyborze propozycji, która trafi do programu, nie bez znaczenia będzie nie tylko merytoryka, ale i ciekawa forma zaproponowanego pomysłu. Przestrzeń jego realizacji wybrana zostanie wspólnie z laureatem – może być to główna festiwalowa lokalizacja, czyli Kino Nowe Horyzonty, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wydarzenie zrealizować w innym miejscu.Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 31 lipca, wyniki naboru zostaną ogłoszone 16 sierpnia. Więcej informacji o open callu TUTAJ.

10. festiwal filmów o mieście i architekturze MIASTOmovie odbędzie się między 28 września a 2 października we Wrocławiu – pokazy filmowe odbędą się w Kinie Nowe Horyzonty, pozostałe festiwalowe wydarzenia odwiedzać będą także inne przestrzenie miasta.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj