Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

4 Kongres Firm Rodzinnych

Facebook

Już dziś startuje 4 Kongres Firm Rodzinnych. Podczas dwudniowego spotkania pod hasłem „Gotowi na jutro” uczestnicy będą rozmawiać o tym, jak uodpornić swoje firmy na kryzysy i przygotować się do nowych wyzwań. Kto weźmie w nim udział? 

W Kongresie biorą udział założyciele i przedstawiciele zarówno dużych przedsiębiorstw, jak i małych, działających lokalnie firm. Wielkość i branża nie mają jednak znaczenia. Tym, co ich łączy jest rodzinny charakter i wspólne wyzwania, z którymi się mierzą. Organizatorzy podkreślają, że siłą firm rodzinnych jest elastyczność i zdolność do szybkiego reagowania na zmiany. Dzięki temu są zdolne do przetrwania kryzysów, nabierania odporności oraz uczenia się na błędach. Kongres stanowi dla nich okazję do wymiany doświadczeń, dyskusji i korzystania z wiedzy ekspertów z obszarów zarządzania, finansów, marketingu, prawa czy HR. Tematyka tegorocznej edycji jest odpowiedzią na bieżące problemy firm oraz szanse, jakie się przed nimi otwierają w związku z nowymi trendami pojawiającymi się na rynku.

Szczegółowy program dostępny jesy na stronie kfr.com.pl, a całe wydarzenie jest bezpłatne i odbywa się w Kinie Nowe Horyzonty.

Mateusz Czmiel

Mateusz Czmiel

 

 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj