Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Agata i Wojtek po raz kolejny pojadą na rolkach by pomagać!

Facebook

Ekipa Rolki Rolki Reggae Rajd, czyli Agata i Wojtek ponownie pojadą na rolkach by pomóc dzieciom zmagającym się z problemami zdrowotnymi. W piątek we Wrocławiu odbędzie się rolkarski ultramaraton charytatywny i wieczór koncertowy dla trzyletniego Filipa.

Przypomnijmy, że Agata i Wojtek to rolarze, którzy mają na swoim koncie rekord Polski w sztafecie na rolkach! Przez okrągłe 24h, nieprzerwanie jeździeli wokół wrocławskiego Rynku. Chłopiec zmaga się z wadą słuchu, a rolkarze pomagają mu zebrać środki na rehabilitację…

Mówi Agata i Wojtek z Rolki Reggae Rajd

Dzielni rolkarze rozpoczną swoją wyprawę w piątek punktualnie o 7 rano. Jeśli jesteście odważni można do nich dołączyć…

Agata i Wojtek pomagają dzieciom od lat. Nowością podczas piątkowego wydarzenia będzie obecność muzyków, którzy zagrają dla Filipka!

W piątek rolkarze mają w planie przejechać 100 km. Dla przeciętnych zjadaczy chleba taka trasa może wydawać się sporym wyzwaniem, ale Agata i Wojtek mają na swoim koncie zdecydowanie dłuższe wyprawy…

Agata i Wojtek przez cały rok mają wypełniony kalendarz rolkowymi wyprawami…

Podczas Rolki Reggae Express będzie będzie można przekazać datek na pomoc dla Filipa do fundacyjnych puszek Fundacji Miej Serce, która opiekuje się maluchem. Już teraz można też brać udział w Rolki Reggae Licytacje, której uczestnicy licytują i wystawiają swoje fanty!

Piotr Krejner

Piotr Krejner

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 lipca 2020