Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Akademickie Targi Pracy na PWr – w tym roku online

Facebook

Ponad 50 pracodawców weźmie udział w rozpoczynających się w środę, 17 listopada, Akademickich Targach Pracy. To już 35. edycja tego wydarzania, która w tym roku w całości odbędzie się online.

Wydarzenie skierowane jest do studentów i pracodawców. Umożliwia młodym ludziom odnalezienie się na rynku pracy, a pracodawcom pozwala na bliższe poznanie przyszłych pracowników. Uczestnicy mają szansę zapoznać się z ofertami pracy, praktyk i staży, wziąć udział w ciekawych warsztatach i szkoleniach.

W tym roku na targi zapraszamy do sieci, na wirtualne stoiska. Spotkania rozpoczną się o godz. 10.00. Na uczestników czekają oferty pracy, ale też konkursy czy miejsca, w których można np. skonsultować swoje CV.

– Targi na Politechnice Wrocławskiej to przede wszystkim wspaniała okazja do kontaktu z potencjalnymi pracodawcami – mówi Anna Bajor-Traczyńska z Fundacji Manus. – Tego dnia, w przyjaznej atmosferze macie okazję poznać bliżej firmy, które w przyszłości mogą się stać waszym miejscem pracy – dodaje.

Ponadto 18 i 19 listopada zaplanowano 25 specjalnych webinariów prowadzone przez zaproszonych przedstawicieli pracodawców.

Akademickie Targi Pracy są cyklicznym projektem Fundacji Manus, organizowanym wspólnie z Biurem Karier Politechniki Wrocławskiej. Sponsorami targów są firmy Nokia oraz Credit Suisse.

Więcej informacji o targach na
https://akademickietargipracy.pl/

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2022