Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Akademickie Targi Pracy. W wydarzeniu weźmie udział kilkadziesiąt firm

Facebook

We wtorek 14 marca w budynku Politechniki Wrocławskiej C-13, przy wybrzeżu Stanisława Wyspiańskiego 23-25 odbędą się dwudniowe Akademickie Targi Pracy.

/materiały prasowe/Politechnika Wrocławska/

Wydarzenie odbędzie w Dniu Inżynierskim (14 marca), oferty będą skierowane do studentów i absolwentów wszystkich kierunków inżynierskich. W targach udział weźmie ponad 70 firm. Z kolei następny dzień dedykowany jest studentem kierunków informatycznych i teleinformatycznych, swoją ofertę przedstawi 50 pracodawców.

 Udział w Akademickich Targach pracy to okazja na spotkanie z przedstawicielami firm i instytucji. Można swobodnie porozmawiać na temat możliwości zatrudnienia, ścieżek kariery i oczekiwanych przez pracodawców kompetencjach

– mówi Katarzyna Sławińska-Oleszek, kierowniczka Biura Karier PWr.

Wyjątkowa atmosfera wydarzenia ułatwia luźne spotkania, bez oceny, która zwykle towarzyszy rozmowom rekrutacyjnym. Bezpośrednie spotkanie z firmami na targach to również okazja  do zadawania takich pytań, na które trudno znaleźć odpowiedź na stronach firm i w materiałach promocyjnych

– dodaje.

Na miejscu będzie można zrobić sobie profesjonalne zdjęcie do CV a także zaczerpnąć informacji w punktach doradztwa zawodowego. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:30.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 czerwca 2023