Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Apex One – przenieś się w świat wyścigów w Sky Tower!

Facebook

W Sky Tower trwa budowa Apex One - największego centrum simracingowo-szkoleniowego w Polsce. To niezwykłe miejsce już jesienią zapewni mieszkańcom, turystom oraz pasjonatom wyścigów samochodowych nowy sposób na spędzanie czasu w samym sercu Wrocławia.

Apex One to połączenie przestrzeni poświęconej motorsportowi oraz ośrodka szkoleniowego dla profesjonalnych kierowców i całych zespołów rajdowych. Na powierzchni 600 m kw. powstaną trzy strefy racingowe: GT, F1 oraz VIP, wyposażone łącznie w kilkanaście profesjonalnych symulatorów marki Qubic System. Ich dostawcą jest inwestor projektu, polska firma Motion Systems z Wrocławia. Całość uzupełni luksusowy cocktail bar ze strefą wypoczynkową, gdzie będą organizowane spotkania biznesowe oraz  imprezy integracyjne.

Wierzymy, że projekt Apex One przyciągnie nie tylko entuzjastów simracingu, ale każdego, kto ma ochotę przenieść się w świat wirtualnego motorsportu – mówi Michał Stanek, prezes i założyciel firmy Motion Systems – Apex One będzie również miejscem spotkań przedstawicieli świata simracingu, e-sportu i motoryzacji zarówno z Polski, jak i z zagranicy – dodaje.

Centrum simracingowe-szkoleniowe Apex One to miejsce unikalne w skali całego kraju: oprócz rozrywki na najwyższym poziomie zaoferuje również możliwość doskonalenia umiejętności jazdy profesjonalnym kierowcom. Organizowanie wieczorów integracyjnych i spotkań biznesowych w wyścigowym klimacie będzie absolutną nowością na eventowej mapie Wrocławia. Tym bardziej cieszymy się, że inwestor projektu, firma Motion Systems, wybrała na jego lokalizację Sky Tower – jedyne w swoim rodzaju, ikoniczne dla Wrocławia miejsce– komentuje Piotr Pirogowicz, dyrektor zarządzający w Develia S.A., która jest właścicielem obiektu Sky Tower.

Centrum Apex One powstaje na 1. piętrze budynku Sky Tower w sąsiedztwie strefy restauracyjnej. Otwarcie planowane jest na jesieni 2021 roku.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj