Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Autobus na Kminkową znów opóźniony. Nieoficjalnie: o kolejny miesiąc

Facebook

Znów złe wiadomości dla mieszkańców Kminkowej i Promenad Wrocławskich. Wiadomo, że zapowiadany od miesięcy autobus 111 nie rozpocznie kursowania od pierwszego października. Cierpliwość wrocławian z północy miasta wystawiona jest na kolejną próbę.

Autobus zacznie kursować dopiero wtedy, gdy uda się wybudować dla niego pętle na ul. Kminkowej. Jak jednak nasz reporter usłyszał w Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta – już na pierwszy rzut oka widać, że wykonawca nie zdąży z jej oddaniem do końca września, jak obiecał.

Nowy termin uruchomienia wyczekiwanej przez mieszkańców trasy nie jest znany. Wykonawca pętli nie zawnioskował jeszcze bowiem oficjalnie o zmianę daty, choć nieoficjalnie mówi się o tym, że będzie potrzebował jeszcze co najmniej miesiąca. Tę informację potwierdzimy jednak dopiero w środę – po spotkaniu urzędników i przedstawicieli firmy realizującej prace.

Przypomnijmy, że to już kolejna zmiana terminu. Linia łącząca Kminkową, Różankę i Promenady Wrocławskie z placem Bema i placem Grunwaldzkim pierwotnie miała zacząć kursować na początku września.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 maja 2022