Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Barons Wrocław z nowym profesjonalnym trenerem z USA i nową sekcją dla dzieci

Facebook

Wrocławska drużyna baseballowa ma nowego, profesjonalnego trenera i rusza z zupełnie nową sekcją dla dzieci! Szeregi Barons Wrocław zasilił - Jaron Dorchinez, profesjonalny coach baseballu, który przyleciał do Wrocławia z Denver w stanie Colorado.

fb: Barons Wrocław
fb: Barons Wrocław

„Trenuj Baseball z Jaronem” tak brzmi hasło rekrutacji do nowej sekcji dziecięcej Barons Wrocław. Na Zakrzowie została założona zupełnie nowa sekcja dziecięca, która swoje treningi będzie prowadzić na niedawno wybudowanych boiskach baseballowych. Do sekcji można zapisać chłopców i dziewczynki z rocznika 2008 i 2009. Treningi odbywają się w poniedziałki o godzinie 17:30 przy ulicy Niepodległości 6 na Zakrzowie we Wrocławiu.

Mówi, Marek Kozioł z klubu Barons Wrocław

Dlaczego warto zacząć uprawiać baseball?

Dzieci trenują raz w tygodniu, w poniedziałki o 17:30. Docelowo treningi mają być prowadzone 2 razy w tygodniu, a w weekendy młodzi baseballiści będą grać w turniejach.

Na treningu poza wspaniałą zabawą i nauką gry będzie można podszkolić sobie język angielski.

Mówi, Kamil Stanek – asystent trenera Jarona.

Już w pierwszych miesiącach trenowania młodzi adepci baseballu będą mieli możliwość wzięcia udziału w najbardziej popularnych i prestiżowych w tej części świata zawodach baseballowych dla dzieci organizowanych przez międzynarodowa organizację „Little League Baseball and Softball”.

Piotr Krejner

Piotr Krejner

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 10 maja 2021