Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Będą kolejne zmiany w związku z otwarciem mostu na Ślęzie łączącym Aleję Piastów z Racławicką

Facebook

Tym razem zmiany odczują pasażerowie MPK. Za nieco ponad miesiąc ma zakończyć się budowa nowej pętli autobusowej tuż koło przeprawy. Autobusy pospiesznej linii „A”, dotąd kończące trasę na Alei Piastów, będzie przeprawiały się przez rzekę i ostatnim ich przystankiem będzie właśnie nowa pętla na Racławickiej.

Jeszcze bardziej przedłużona zostanie linia „125” kursująca z Brochowa. Nowy most pozwoli na poprowadzenie trasy aż do pętli Krzyki przez Racławicką, Skarbowców, Sowią i Krzycką. Skrócona zostanie natomiast „126” z Kozanowa, która zamiast na Krzykach zakończy swoją trasę już na Racławickiej.

Linia „251” z Alei Piastów zostanie wydłużona do Krzyków podobnie jak dzienna „125”, czyli przez Racławicką, Skarbowców, Sowią i Krzycką. Dobrą wiadomość mamy dla pasażerów linii „247”, którzy często mylili się i chcąc dojechać na przykład na Giełdową wsiadali w kursy skrócone do ul. Skarbowców. Od momentu wprowadzenia zmian kursy te będą oznaczone jako linia „248” i będą dojeżdżały aż do nowej pętli na Racławickiej.

Planowana data wprowadzenia zmian to 17 grudnia. Wtedy ma zakończyć się budowa nowej pętli autobusowej.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj