Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Betard Sparta Wrocław nadal ma szansą na play-offy!

Facebook

Żużlowcy Betard Sparty Wrocław wygrali wczoraj wyjazdowe spotkanie z McGarden GKM-em Grdziądz 54:36 i dalej mają szansą na awans do najlepszej czwórki. Jednak o tym, czy awansują do play-off nie zdecydują sami. Muszą liczyć na pozytywne zakończenie spotkań innych drużyn.

Rodolfo Clix z Pexels
Rodolfo Clix z Pexels

Nie wystarczy wygrać w poniedziałek w wyjazdowym meczu z PGG ROW-em Rybnik. Żużlowcy z Wrocławia muszą też liczyć na to, że Motor Lublin nie zdobędzie trzech punktów u siebie w starciu z RM Solar Falubazem Zielona Góra, a Eltrox Włókniarz Częstochowa nie przywiezie przynajmniej punktu z Leszna.

Jeśli żużlowcom Betardu Sparty Wrocław uda się awansować do play-off to fani mogą liczyć nawet na złoto. Wczoraj świetnią formę zaprezentował Max Fricke, a poza tym wiemy, że Maksym Drabik będzie mógł dokończyć obecny sezon na torze. Sytuacja indywidualnego mistrza świata juniorów była niejasna ponieważ mógł zostać zawieszony za złamanie procedur antydopingowych podczas zeszłorocznego finału z Fogo Unią Leszno. Wiemy już jednak, że będzie mógł jeździć do końca sezonu, ponieważ jego sprawa przed Trybunałem Arbitrażowym została wyznaczona dopiero na 7 października.

Piotr Krejner

Piotr Krejner

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj