Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Bezpłatne porady prawne. Rusza „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”

Facebook

Przed nami kolejny Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Od 22 do 28 lutego 2021 r. w całym kraju każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informacje w prokuraturach regionalnych, okręgowych i rejonowych o swoich uprawnieniach w postępowaniach przygotowawczych i sądowych.

fot. succo / pixabay.com

tłumaczy sędzia Marek Potelarski, rzecznik Sądu Okręgowego we Wrocławiu.

W organizację obchodów – oprócz Ministerstwa Sprawiedliwości i Prokuratury Krajowej – aktywnie włączyli się asystenci sędziów, referendarze, adwokaci, radcowie prawni, aplikanci, psycholodzy, kuratorzy sądowi, policjanci oraz inni specjaliści.

dodaje sędzia Potelarski.

Osoby pokrzywdzone przestępstwem będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad i informacji udzielanych przez asystentów sędziów Sądu Okręgowego we Wrocławiu oraz wrocławskich sądów rejonowych w dni robocze od poniedziałku 22 lutego 2021 r. do piątku. 26 lutego 2021 r. w godzinach od 10.00 do 14.00, w budynku Sądu Okręgowego we Wrocławiu przy ul. Sądowej 1, w sali nr 7 (parter).

Z bezpłatnych porad można również skorzystać dzwoniąc pod nr tel. 71 748-20-04 lub wysyłając zapytanie na adres e-mail: pomoc@wroclaw.so.gov.pl.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 maja 2021