Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Bezpłatne porady prawne w piątek i sobotę!

Facebook

"Radca prawny radzi", "Radca prawny twój człowiek w sądzie" - pod takimi hasłami Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu już drugi raz organizuje wydarzenie o charakterze społeczno - informacyjnym dla mieszkańców stolicy Dolnego Śląska i okolic.

fot.pixabay.com

Inicjatywa ma charakter nieodpłatnego i ogólnie dostępnego wydarzenia, które odbędzie się w 2-óch dniach i lokalizacjach we Wrocławiu. 30 września – wydarzenie pod hasłem „Radca Prawny Radzi – Bezpieczny Senior w sieci”, w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, przy ulicy Włodkowica 8, w godzinach 10:00-16:00, zapraszamy wszystkich seniorów, którzy chcieliby skorzystać z darmowej porady prawnej oraz uczestniczyć w 2-óch szkoleniach z cyberbezpieczeństwa i prawa.

Natomiast 1 października – wydarzenie pod hasłem „Radca Prawny Radzi – Twój człowiek w sądzie” – na Plac Solny we Wrocławiu, w godzinach 10.00-17.00 zapraszamy wszystkich mieszkańców Wrocławia i okolic na bezpłatne konsultacje prawne.

Cele wydarzenia „Radca Prawny radzi” są następujące:
– podnoszenie świadomości prawnej mieszkańców Wrocławia,
– informowanie o sytuacjach, w których pomocne lub konieczne jest skorzystanie z pomocy prawnej radcy prawnego, którego można wybrać poprzez ogólnopolską wyszukiwarkę www.szukajradcy.pl
– promowaniu dostępu do porad prawnych jako sposobu na uniknięcie negatywnych konsekwencji prawnych w codziennym życiu,
– wskazywanie w jakich sytuacjach możliwe jest korzystanie przez mieszkańców Wrocławia z nieodpłatnych porad prawnych oraz gdzie z takiej pomocy można korzystać.

Zakres dziedzin prawa objęty wsparciem radców prawnych obejmuje:
– prawo cywilne
– spadki i darowizny
– prawo rodzinne
– prawo administracyjne
– prawo karne
– zawieranie umów i zakupy w Internecie

Przez cały czas trwania wydarzenia możliwe będzie zasięgnięcie informacji o obowiązujących przepisach prawnych, a także o zakresie usług prawnych świadczonych przez radców prawnych.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj