Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Bezpłatne wejściówki na koncert w Hali Stulecia

Facebook

Już w najbliższą niedzielę (19 maja) o godz. 19 odbędzie się koncert „Gwiazdozbiór Aniołów. In varietae concordia” w reżyserii Kamila J. Przybosia. Bilety na to wydarzenie będzie można odebrać za darmo w kasach Hali Stulecia.

fot. facebook.com/Halastulecia

Całe wydarzenie ma nawiązywać do koncertów z okazji przystąpienia oraz 10-lecia przystąpienia do EU—“Anioły Europy” oraz “Księga Aniołów i Ludzi”. Tak jak poprzednio, poszczególni wokaliści reprezentują różne wartości. W obecnej wersji, każdy solista (gwiazda) prezentuje jedną z naczelnych wartości Unii Europejskiej.

Widowisko składa się z 13 scen (12 wartości oraz utwór finałowy). Każda z części jest popisem muzycznym wzbogaconym o popisy performerów oraz animacje na ekranach. Tak jak do tej pory różni wokaliści reprezentowali wrocławskie wartości, teraz dwanaście gwiazd sceny muzycznej związanych z Wrocławiem będzie przedstawiać humanistyczne wartości Unii Europejskiej.

Na scenie wystąpią: L.U.C. z Rebel Babel, Kosy, Olga Szomańska, Mariusz Kilian, Anna Maria Mbayo,Joanna Zawartko, Artur Caturian, Natalia Grosiak, Sambor Dudziński, Magdalena Zawartko, Damian Łapiński, Młodzieżowa Akademia Musicalowa, Everest Production, Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective oraz Chór Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu „ArsCantandi”.

Bezpłatne bilety:

Bilety będzie można odebrać w kasie Hali Stulecia w dniach 15 – 18 maja lub do wyczerpania puli w godzinach od 10.00 – 18.00. Obowiązuje limit 4 biletów na osobę.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 maja 2024