Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Bezpłatny serwis rowerów. Na miejscu również szereg atrakcji i foodtrucki

Facebook

Jutro, przy centrum outletowym Wrocław Fashion Outlet odbędzie się wielki finał tegorocznej edycji akcji WROwerowy Serwis. Od 10:00 do 18:00 na starszych i młodszych fanów czterech kółek czekać będą liczne atrakcje, w tym mobilne miasteczko i tor przeszkód, warsztaty plastyczne, zabawy na świeżym powietrzu, foodtrucki, stacja znakowania rowerów oraz fruit bike.

/materiały prasowe/

Celem trwającej od 28 kwietnia akcji WROwerowy Serwis jest zachęcenie mieszkańców Wrocławia i okolic do przesiadania się z samochodów na rowery i tym samym zadbanie nie tylko o własne zdrowie i lepszą kondycję, ale też o środowisko.

W ramach akcji dla klientów centrum przygotowano specjalną strefę, w której specjaliści bezpłatnie do 13 maja wykonują przeglądy rowerów i zajmują się drobnymi naprawami, a dodatkowo, członkowie programu lojalnościowego Fashion Club będą mogli skorzystać z rozszerzonego serwisu i odebrać spersonalizowany gadżet: dzwonek, bidon lub sakwę.

Od godziny 10 do 18 na parkingu przed centrum outletowym Wrocław Fashion Outlet, od strony wejścia głównego, z myślą o najmłodszych odbędzie trening bezpiecznej jazdy pod okiem instruktora. Oprócz tego odbędą się również warsztaty plastyczne, a także gry i zabawy z nagrodami prowadzone przez animatorów.

Ponadto od 12:00 do 14:00 w specjalnym punkcie na wszystkich chętnych czekać będą policjanci, którzy bezpłatnie oznakują rowery, co pozwoli łatwiej odnaleźć je w przypadku kradzieży.

Dla miłośników jedzenia, będzie także strefa z foodtruckami, a ci, którzy będą chcieli samodzielnie przygotować koktajle, będą mogli skorzystać z dodatkowej atrakcji w postaci rowerowego blendera fruit bike, czyli  specjalnego roweru, którego koła obracając się wprawiają w ruch blender miksujący warzywa i owoce.

/materiały prasowe/

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj