Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Blamaż Betard Sparty Wrocław. Zwycięstwo wypuścili w ostatnim biegu!

Facebook

Żużlowcy Betard Sparty Wrocław na pewno nie mogą uznać minionego weekendu za udany. Po tym jak utrzymywali prowadzenie przez całe spotkanie, ostatecznie przegrali je w ostatnim biegu. Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów (44:46).

fot. FB: WTS Sparta Wrocław
fot. FB: WTS Sparta Wrocław

Dramatyczna końcówka skutkowała tym, że ostatecznie spotkanie ze Stalą Gorzów zakończyło się wynikiem 44:46. Ta porażka boli jeszcze bardziej jeśli uświadomimy sobie, że szanse na awans do play-off ma każdy zespół aż do szóstego miejsca w tabeli.

Dodatkowo po jedenastu biegach, żużlowcy z Wrocławia mieli 10 punktów przewagi i byli o krok od zwycięstwa. Kolejny raz Betard Sparta nie potrafiła dokończyć wypracowanej przewagi. Przypomnijmy, że tak było w lipcu przeciwko Falubazowi, gdy mecz zakończył się 45:45. Takim samym rezultatem zakończyło się też sierpniowe starcie przeciwko Włókniarzowi Częstochowa.

Kolejne zmagania Betardu Sparty Wrocław będziemy mogli obserwować już w środę 9 września. Żużlowcy pojadą o 20:30 przeciwko GKM-owi Grudziądz. Będzie to wyjazdowe spotkanie.

Piotr Krejner

Piotr Krejner

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 marca 2021