Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Blisko 300 porcji amfetaminy i marihuany nie trafi na rynek

Facebook

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał środki odurzające. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli nielegalny towar. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wałbrzyscy policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu potwierdzili informację, że 20-letni mieszkaniec tego miasta może posiadać narkotyki. Po dłuższej obserwacji i zebraniu niezbitych dowodów, w miniony weekend funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o przestępstwa narkotykowe.

Podczas przeszukania jego mieszkania znaleziono sproszkowaną substancję koloru białego, która po przebadaniu okazała się amfetaminą. Następnie w toku dalszych czynności policjanci znaleźli kolejne porcje środków odurzających, tym razem była to marihuana. W sumie zabezpieczono blisko 300 porcji handlowych nielegalnych substancji.

W związku z tym, podejrzany trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Obecnie funkcjonariusze sprawdzają czy zatrzymany zajmował się też ich dystrybucją. 20-latkowi za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj