Radio Gra Wrocław

Błoto, wspinaczka i przeszkody. W ten weekend we Wrocławiu odbędzie się Survival Race

Już 21 maja we Wrocławiu po raz dziewiąty odbędzie się miejski bieg z przeszkodami. Uczestnicy zmierzą się z trasą biegnącą po terenie Morskiego Oka. Dzień wcześnie rozpocznie się również survivalowa przeprawa dla najmłodszych.

/materiały prasowe/Survival Race/

Survival Race dla starszych

W biegu można wystartować zarówno indywidualnie, jak i drużynowa, nie obowiązuje również limit wieku. Trwają zapisy.

Na uczestników czekać będą trzy różne trasy.

Starter

Trasa to 3 kilometrowy, pełen przeszkód i wyzwań odcinek, któremu towarzyszyć będą liczne kąpiele błotne, czy ciemne labirynty. Na uczestników czekać będzie 15 przeszkód.

Warrior

To 6 kilometrów przetaczania opon, po wzgórzach, na których będzie można przetestować swoją sprawność i zwinność, na tej trasie na uczestników czekać będzie 30 przeszkód.

Machine

Na tym odcinku na uczestników czekać będzie już nie 15 czy 30 a 50 przeszkód. A także 20-metrowy monkey bar, wspinaczka na linie czy triceps killer. Największa atrakcją jest tutaj pokonanie kultowej rampy.

Survivalowe wyzwanie możesz śmiało podjąć w pojedynkę, a także w parach. W razie problemów z pokonaniem przeszkody, w zamian za karne zadanie (burpees) będzie można przejść dalej. Z kolei na wszystkich głodnych rywalizacji i smaku zwycięstwa czeka specjalna seria LEGEND, w której można powalczyć o podium i oprócz medalu zgarnąć nagrody.

Zbierając paczkę znajomych lub organizując firmową integrację możesz zostać kapitanem i załapać się na grupowe zniżki od 5 osób. Im większa ekipa, tym większa zniżka.

/materiały prasowe/Survival Race/

Survival Race dla najmłodszych

W sobotę i niedzielę, 20-21 maja na Morskim Oku odbędzie się Survival Race Kids, dla dzieci szukających wyzwań w wieku 3-13 lat przygotowano trzy poziomy trudności dopasowane do kategorii wiekowej – na Krasnali (3-6 lat) czeka ok. 700 metrów trasy. Piraci (7-10 lat) przebiegną ok. 1400 metrów. Ninja (11-13 lat) pokonają ok. 2 kilometry.

Na specjalnym torze z przeszkodami każdy uczestnik poczuje się jak bohater i skutecznie rozładuje drzemiące w nim pokłady energii! Mali Wojownicy będą musieli pokonać między innymi pajączka, “kulkożercę” czy labirynt. Na trasie nie zabraknie błota – dzieciaki będą mogły się bezkarnie wybrudzić! Każdy uczestnik otrzyma na mecie pamiątkowy medal.

Zakup pakietu startowego to także wspieranie działalności charytatywnej. Z każdego biletu część kwoty zostanie przeznaczona na karmę dla zwierzaków z lokalnych schronisk.

Zapisów możecie dokonać tutaj.

/materiały prasowe/Survival Race/