Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Całonocny fotograficzny plener ze starymi tramwajami w roli głównej

Facebook

Ostatnia okazja do przejechania się tramwajem po ulicy Dyrekcyjnej – już w najbliższy piątek (17.06). Miłośnicy komunikacji organizują całonocny fotograficzny plener ze starymi tramwajami w roli głównej.

Na jedną noc wskrzeszą zlikwidowaną 20 lat temu linię „19”, by mieszkańcy Wrocławia mieli ostatnią okazję do sfotografowania tramwaju na torowisku, które jeszcze przed końcem czerwca zostanie zlikwidowane:

– mówi organizator imprezy, Radosław Janczak z Klubu Miłośników Transportu Zbiorowego. Okazji, by przejechać się linią „19” – doskonale pamiętaną przez starszych mieszkańców Przedmieścia Oławskiego – nie było od lat… i po imprezie już się ona więcej nie powtórzy:

To gratka dla miłośników fotografii, historii Wrocławia, czy miłośników Przedmieścia Oławskiego – które od lat czeka na to, by nieużywane, zniszczone torowisko przebiegające przez ul. Kościuszki zostało jakoś zagospodarowane:

– zaznacza Radosław Janczak. Udział w imprezie jest bezpłatny. Do dyspozycji uczestników będą trzy wozy tramwajowe, które na tory wydają po godzinie 21. Ostatni zjedzie do zajezdni po czwartej nad ranem.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 maja 2020