Radio Gra Wrocław

Centrum handlowe przy ulicy Granicznej zaprasza do WROwerowego Serwisu. Można przygotować jednoślad do sezonu

Od warsztatów kreatywnych po naukę jazdy na rowerze na specjalnie zaprojektowanym torze. To też dobry czas na naprawę roweru, centrum zaprasza do WROwerowego Serwisu, gdzie każdy może bezpłatnie przygotować jednoślad do sezonu.

4 maja centrum przekształci się w unikalne centrum edukacyjnej rozrywki dedykowane najmłodszym. Sobota na Dwóch Kołach, jako część akcji WROwerowy Serwis, to okazja do zabawy i nauki w specjalnie zaprojektowanym miasteczku rowerowym, które zostanie wyposażone w ulice, znaki drogowe oraz tor przeszkód. Rowerowa strefa stanie się idealnym miejscem do opanowania zasad bezpiecznej jazdy na dwóch kołach. Nie zabraknie także twórczych warsztatów prowadzonych przez doświadczonych animatorów. Dzieci podczas zajęć będą mogły wykazać się kreatywnością, personalizując saszetki i uczestnicząc w zajęciach z recyklingu. Na miejscu policjanci będą prowadzić akcje znakowania jednośladów. Mobilne miasteczko rowerowe będzie otwarte w godzinach od 11:00 do 17.00.

Po sportowych i kreatywnych aktywnościach, centrum zaprasza uczestników wydarzenia do rowerowego barku ze zdrowymi przekąskami oraz na wystawę niezwykłych przedmiotów. Ekspozycja prezentuje wazony wykonane z dętek, designerskie stoliki i lampy o oryginalnych kształtach, wykorzystujące ramy oraz koła rowerów.

Trwa zbiórka rowerów dla dzieci
Wrocław Fashion Outlet prowadzi zbiórkę rowerów, które zyskają nowe życie dzięki współpracy z zespołem serwisantów z Antymaterii. Odnowione jednoślady zostaną przekazane do Domu dla Dzieci nr 1 w Obornikach Śląskich oraz Domu dla Dzieci nr 2 w Kuraszkowie.

W podziękowaniu za przekazane jednoślady klienci otrzymają kartę podarunkową na zakupy o wartości 100 zł. Ich liczba jest ograniczona.

Przygotuj jednoślad do sezonu
WROwerowy Serwis czeka na odwiedzających w strefie na parkingu w pobliżu wejścia głównego do centrum. Na miejscu serwisanci wykonują przegląd i drobne naprawy, takie jak regulacja hamulców i przerzutek, czyszczenie i smarowanie łańcucha, a także pompowanie opon.

Punkt WROwerowego Serwisu jest otwarty do 11 maja (z wyjątkiem 1 i 3, oraz 5 maja) w godzinach od 12:00 do 20:00.

źródło: materiały prasowe