Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Charytatywna konferencja marketingowa I DESIGN

Facebook

I Design to konferencja marketingowa organizowana przez Stowarzyszenie I DESIGN. Jest to wyjątkowe wydarzenie, którego celem jest zachęcanie uczestników do przełamywania barier, nieszablonowego myślenia oraz tworzenia nowatorskich rozwiązań. Różni się od innych tego rodzaju eventów tym, iż cały dochód uzyskany ze sprzedaży biletów przeznaczony jest na cele charytatywne. W ten sposób wspieramy z jednej strony Fundację “Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, a z drugiej branżę marketingową poprzez szkolenia i profesjonalizację. 

Starannie dobieramy prelegentów, by uczestnicy mogli czerpać doświadczenie od najlepszych specjalistów z branży. W tym roku na naszej wirtualnej scenie wystąpi m.in. Franciszek Georgiew, CEO Tigers, Anna Ledwoń-Blacha, CEO More Bananas, Łukasz Chwiszczuk, ekspert Google ADS, czy też Maciej Szeffer, ekspert Digital Marketingu z Socjomanii. Dzięki temu tworzymy miejsce wymiany doświadczeń, pozwalające rozwijać kreatywność i poszerzać kompetencje członków wydarzenia.

Tegoroczna, piąta edycja odbędzie się w formule online 13 i 14 października. Proponujemy nie tylko ucztę umysłową poprzez uczestnictwo w prelekcjach, ale także i praktyczne sprawdzenie i rozwijanie swoich umiejętności marketingowych. W tym roku oferujemy uczestnikom udział w trzech warsztatach tematycznych: CSR, współpraca z influencerami, praca z danymi marketingowymi. 

Śmiało zapisujcie datę 13 i 14 października w swoim kalendarzu i kupujcie bilety, póki jeszcze są: KLIKNIJ TUTAJ

Do zobaczenia na I DESIGN!

źródło: mat. prasowe 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2022