Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Chcielibyście coś zmienić w swojej dzielnicy, ale nie macie wprawy w pisaniu wniosków do budżetu obywatelskiego?

Facebook

Warto przyjść w sobotę (28.01.) do Baru Barbara. Zbliża się "maraton" pisania projektów do WBO – zorganizowany z myślą głównie o seniorach.

Maraton pisania projektów WBO dla Seniorów – przede wszystkim. Tak nazywa się zaplanowane na sobotnie przedpołudnie spotkanie. Wygląda więc na to, że młodsze osoby też są na nim mile widziane. Urzędnicy z ratusza wyjaśnią seniorom (przede wszystkim) wszystkie etapy tworzenia i procedowania wniosków. Opowiedzą, co jest możliwe do zrobienia w ramach WBO a co nie, jak bardzo ważny jest tytuł projektu, jak go poprawnie opisać, kim jest lider projektu i czym on właściwie ma się zająć.

Cały wniosek będzie można przygotować razem z pracownikami urzędu i od razu go wysłać. Jeżeli ktoś ma laptopa – może go ze sobą zabrać. Będzie mu wygodniej. A jak go nie posiada, to w Barbarze też będą komputery, na których będzie można pracować z urzędnikami.

Na spotkanie warto się wcześniej zapisać. Jak to zrobić?

spotkanie odbędzie się 28.01 pomiędzy 10:00 a 12:00. Nie trzeba przychodzić na konkretną godzinę. Urzędnicy będą pomiędzy tymi godzinami przez cały czas gotowi do pomocy.

Nie nie ma formalnego obowiązku rejestracji, ale Państwa sygnał o obecności, pozwoli na optymalną organizację spotkania.

Zgłoszenia prosimy wysyłać do czwartku 26.01 do godz.12.00 na adres budzetobywatelski@um.wroc.pl

Można też zapisywać się w wydarzeniu na FB – TUTAJ
Więcej informacji: TUTAJ

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj