Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Czas popływać! „Morskie Oko” otworzy się w czwartek

Facebook

Tuż przed rozpoczęciem sezonu kąpielowego odnowione zostanie „Morskie Oko”. Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław prowadzi prace przygotowujące kąpielisko do użytkowania.

/Młodzieżowe Centrum Sportu/morskie oko/

„Morskie Oko” to jedno z najpopularniejszych kąpielisk we Wrocławiu. Każdego roku podczas wakacji korzysta z niego kilkadziesiąt tysięcy Wrocławian. MCS Wrocław wraz z początkiem wiosny rozpoczął prace, których celem jest przygotowanie basenów do sezonu.

Renowacje przeszły już natrysk zewnętrzne, które zostały dostosowane pod osoby z niepełnosprawnościami. Od nowego sezonu będzie można również korzystać z dwóch nowych boisk do siatkówki plażowej.

/Młodzieżowe Centrum Sportu/morskie oko/

Odnowiona ma zostać przede wszystkim elewacja budynków. Zmodernizowana ma zostać technologia instalacji wody, remont przejdzie również szatnia i brodzik dziecięcy. W nowym sezonie na terenie kąpieliska ma powstać również plaża ze strefą relaksu.

Prace na „Morskim Oku” zaplanowano tak, by większość z nich zakończyła się przed rozpoczęciem sezonu kąpielowego, który na popularnym kąpielisku ruszy 1 czerwca i potrwa do 31 sierpnia.

Korzystanie z kąpielisk „Morskie Oko” i „Glinianki” w dzień powszedni w nadchodzącym sezonie wyniesie 20 zł. Bilet ulgowy będzie kosztować 15 zł. W soboty, niedzielę i święta kwota powiększy się o 5 zł. Bez względu na dzień tygodnia osoby z niepełnosprawnościami zapłacą jedynie 2 zł.

/Młodzieżowe Centrum Sportu/morskie oko/

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj