Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Czy Złoty Pociąg istnieje? Jutro padnie odpowiedź na to pytanie

Facebook

Już jutro (15.12) obiektywy i mikrofony wielu mediów z Europy i całego świata, znów zwrócą się na Wałbrzych. To na ten dzień zaplanowano oficjalne ogłoszenie wyników badań w sprawie złotego pociągu. Ten temat, mimo że ciągnie się już od kilku miesięcy, wciąż wywołuje emocje i mnóstwo spekulacji.

To właśnie jutro podczas specjalnie zwołanej konferencji poznamy wyniki. Być może ta odpowie ostatecznie na pytanie, które zadają sobie wszyscy. Czy skład rzeczywiście istnieje? Bez względu na odpowiedź na razie nie wiadomo czy dojdzie do kolejnego etapu badań, jakim byłyby odwierty. Miasto nie potwierdza, ani nie wyklucza takiej możliwości. A przypomnijmy, wszystko zaczęło się od dwóch tajemniczych odkrywców, którzy zgłosili urzędnikom znalezisko.

We wskazanym miejscu pojawiło się wojsko, które sprawdziło czy teren nie jest zaminowany, później dwukrotnie badali go odkrywcy, oprócz nich Akademia Górniczo-Hutnicza. Obie ekipy wykorzystały różne techniki i urządzenia. Zgodnie z umową ich wyniki muszą zachować w tajemnicy, aż do ujawnienia ich przez prezydenta.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj