Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Darmowe badania dla kobiet i mężczyzn przy Magnolia Park

Facebook

Już w sobotę, 19 listopada przy Magnolia Park zaparkuje cytobus Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu, w którym będzie można wykonać bezpłatną cytologię oraz skorzystać z darmowej konsultacji z urologiem.

fot. informacja prasowa

Przypominamy, że wydarzenie odbywa się w ramach 4 edycji konkursu Złoty Wąs, podczas którego można głosować na najlepszy wąs, spośród finałowej szóstki. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

wąs

/informacja prasowa

Tego dnia odbędzie się także debata, na temat profilaktyki męskiego zdrowia, organizowana przez Fundację Forum Mężczyzn. Dla fanów motoryzacji przygotowana zostanie wystawa motocykli zmodyfikowanych przez wrocławski warsztat customingowy Unikat.

Badanie cytologiczne odbędzie się 19 listopada  od 09:00 do 13:00 oraz od 15:30 do 21:00, konsultacje urologiczne dla mężczyzn od 13:00 do 15:30, w specjalnym mobilnym punkcie badań Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii – Cytobusie. Konsultacja urologiczna nie wymaga wcześniejszej rejestracji, dane dotyczące umówienia się na badanie cytologiczne znajdują się na STRONIE

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj