Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Dwulatka ugryzła węża, który ją zaatakował. Gad nie przeżył

Facebook

Trudno sobie wyobrazić tę sytuację, jednak w Turcji dwulatka zabiła węża ugryzieniem! Gad wcześniej ukąsił ją, kiedy bawiła się w ogrodzie. Dziecko najwyraźniej nie chciało […]

Trudno sobie wyobrazić tę sytuację, jednak w Turcji dwulatka zabiła węża ugryzieniem! Gad wcześniej ukąsił ją, kiedy bawiła się w ogrodzie. Dziecko najwyraźniej nie chciało pozostać dłużne!

Ukąsił ją wąż, więc ugryzła go w odwecie.

Brytyjskie media poinformowały o nietypowej sytuacji, która miała miejsce w Turcji 10 sierpnia, dokładniej w wiosce Kantar, która znajduje się we wschodniej części tego państwa. Dwuletnia dziewczynka spędzała czas, bawiąc się w ogrodzie przed swoim domem. Nagle tuż obok niej zjawił się około 50-centymetrowy wąż, który ugryzł dziewczynkę tuż po tym, gdy z zaciekawieniem wzięła go na ręce. Mała natychmiast zaczęła krzyczeć, jednak postanowiła się bronić. Z całej siły ugryzła węża, który chwilę wcześniej sprawił jej ból. Gad został w ten sposób zabity.

Gad został zabity ugryzieniem

Krzyki dziewczynki zaniepokoiły bliskich, którzy przebywali niedaleko. Natychmiast przybiegli oni na miejsce. Zauważyli oni dziewczynkę, która miała ślad po ukąszeniu węża w okolicach wargi. Opatrzyli oni małą, po czym zadzwonili na pogotowie. Dwulatka została przewieziona do szpitala. Obrażenia nie były groźne i dziewczynka bez szwanku wyszła z tej groźnej i bardzo nietypowej sytuacji. Trzeba przyznać, że mała miała naprawdę dużo szczęścia. Ukąszenia węży są szczególnie niebezpieczne dla małych dzieci, które mają znacznie słabszy organizm, a także są mniejsze, więc ewentualnie wstrzyknięty przez zwierzę jad znacznie szybciej się rozprzestrzenia.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj