StartW Radiu Gra Wiadomości Wiadomości dnia

Dziś Dzień Seksu

Świat bez seksu byłby dużo mniej kolorowy – mówi dr Agnieszka Nomejko, seksuolog z instytutu psychologii uniwersytetu wrocławskiego.

Lubimy seks i nie ma w tym nic dziwnego, bo robi dla naszego ciała wiele dobrego – mówi dr Agnieszka Nomejko, seksuolog z instytutu psychologii uniwersytetu wrocławskiego.

Ostatnimi czasu w ogniu krytyki znalazła się masturbacja, którą zdaniem wielu powinno się ograniczyć do minimum. Jest to jednak rzecz całkowicie normalna – mówi dr Agnieszka Nomejko, seksuolog z instytutu psychologii uniwersytetu wrocławskiego.

Seksu nie da się zamknąć w liczbach i określić na przykład, jak długo powinien trwać udany stosunek – mówi dr Agnieszka Nomejko, seksuolog z instytutu psychologii uniwersytetu wrocławskiego.

Każdy szuka idealnego kochanka i każdy chciałby takim być. Nie jest to coś, z czym trzeba się urodzić – mówi dr Agnieszka Nomejko, seksuolog z instytutu psychologii uniwersytetu wrocławskiego.

Jedno z odwiecznych pytań brzmi: czy rozmiar ma znaczenie? Są rzeczy, które mają większy wpływ na stopień zadowolenia partnerów – mówi dr Agnieszka Nomejko, seksuolog z instytutu psychologii uniwersytetu wrocławskiego.

Badania pokazują, że ponad siedemdziesiąt procent Polaków uprawia seks co najmniej raz w tygodniu. Około pięciu procent robi to każdego dnia.

Zostaw komentarz