Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Ekstraklasa dla Wrocławia! Śląsk zostaje w lidze mimo porażki w Warszawie

Facebook

Wrocławianie przegrali z Legią Warszawa 3:1 mimo to w następnym sezonie będą występować w ekstraklasie. Swój mecz przegrała również Wisła Płock, która uległa Cracovii aż 3:0.

/fot. fb. WKS Śląsk Wrocław

Jeszcze parę tygodni temu mogło się to wydawać nieprawdopodobne, ale trójkolorowi zanotowali naprawdę mocną końcówkę i wygrali kluczowe spotkania z Wisłą Płock i Miedzią Legnica. To okazało się wystarczające, dzięki czemu dziś podopieczni Jacka Magiery mogą cieszyć się z utrzymania w Ekstraklasie.

Spotkanie otworzyło się już w 6 minucie, po przepięknej akcji, zabójczego w tym sezonie duetu John&Erik. Najpierw przebojowy skrzydłowy z Niemiec podał do dobrze ustawionego Exposito, który zrobił, to co do niego należy, umieścił piłkę w siatce. W dalszej części meczu zaczęła dominować Legia. Warszawianie najpierw wyrównali za sprawą Augustyniaka, następnie bramkę na 2:1 zdobył Rosołek. Wynik spotkania ustalił Augustyniak.

Po końcowym gwizdku, pomimo porażki, piłkarze Śląska Wrocław nie kryli radości, to był trudny sezon, ale finalnie ekstraklasa zostaje we Wrocławiu!


Autor: Kamil Durkacz

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj