Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

Facebook

Kolejny Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu wystartuje już 16 września na pl. Kościuszki! Przez cały tydzień, a w szczególności podczas jego wielkiego finału - w trakcie Dnia bez Samochodu, na wrocławian czekać tam będzie mnóstwo atrakcji: wydarzeń, spacerów, warsztatów, pokazów, spotkań.

fot. facebook.com/mpkwroc

Jest to coroczna kampania na rzecz zachęcenia mieszkańców do wyboru ekologicznych środków transportu oraz promująca ideę zrównoważonego rozwoju miasta, zainicjowana przez Komisję Europejską. Jednym z najbardziej rozpoznawalnym wydarzeń całej akcji jest Dzień bez Samochodu przypadający na 22 września.

Mówi Kuba Żary – Strefa Kultury Wrocław

W europejskiej inicjatywie zrównoważonego transportu jest obecnych wiele europejskich miast. Wrocław uczestniczy w niej od kilku lat…

Jak co roku jedna z ulic zostanie zamknięta dla samochodów osobowych. W obecnej edycji padło na pl. Kościuszki…

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu ma pokazać mieszkańcom, że istnieją alternatywne sposoby komunikacji po mieście. Organizatorzy liczą, że akcje przyniesie efekty nie tylko przez tydzień, ale i cały rok…

Szczegółowy program wrocławskich obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu zostanie ogłoszony w najbliższych dniach.

Piotr Krejner

Piotr Krejner

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj