Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Final Four! Już w niedzielę półfinał Ligi Futbolu Amerykańskiego!

Facebook

Zostały cztery najlepsze drużyny w Polsce. W najbliższy weekend przygotujcie się na półfinały Ligi Futbolu Amerykańskiego! W niedziele na Stadionie Olimpijskim Panthers Wrocław podejmą Seahawks Gdynia! Przypomnijmy, że te drużyny rywalizowały wspólnie w 4 finałach rozgrywek. Obie drużyny podnosiły po tych starciach puchar dwukrotnie.

fot. FB Panthers Wrocław
fot. FB Panthers Wrocław

W ostatnim spotkaniu Panthers i Seahawks w sezonie zasadniczym mecz zakończył się triumfem Panthers 42:7.

Mówi Karolina Janas z Panthers Wrocław.

Za Panthers Wrocław wyśmienity sezon zasadniczy. Futboliści zanotowali komplet zwycięstw i pewnie awansowali do fazy play-off.

Panthers debiutowali też w tym roku w najwyższej klasie rozgrywek europejskich. Porażka z Calandą Broncos uniemożliwiła wyjście z grupy, ale klub jest zadowolony z całego występu w Europie.

Niedzielny półfinał rozpocznie się punktualnie o 13:30, ale jak każdy futbolowy mecz nie będzie to tylko rozgrywka na boisku. Całej imprezie towarzyszy wiele atrakcji, które tworzą atmosferę futbolowego święta.

Od czasu fuzji odwiecznych rywali Devils i Giants z 2013 roku, która była początkiem Panthers, wrocławscy futboliści nie opuścili żadnego finału krajowych rozgrywek. Dwukrotnie udało im się sięgnąć po krajowy puchar. W 2016 roku sięgnęli też po puchar w rozgrywkach europejskich IFAF Europe Champions League

Piotr Krejner

Piotr Krejner

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj