Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Gwiazdy UFC w Zagłębiu – #MMAATTACK zawita do Będzina

Facebook

Już 24.09 do Będzina zawita MMA ATTACK – Federacja znana z przydomku „Polskie UFC” i MMA w najlepszym wydaniu. Połączenie młodych wojowników i starych, doświadczonych wyjadaczy, gwiazd światowego formatu jak Adam Wieczorem, Bombardier czy Oli Thompson.

Wszystko w połączeniu z wysokobudżetową oprawa audiowizualna rodem z amerykańskiego Madison Square Garden, okraszone muzyką takich artystów jak Dj Hazel. Śląsk, Zagłębie Dąbrowskie i Będzin potrzebowali tego typu imprezy już od dawna. KSW i Fame MMA mają potężnego rywala w rywalizacji o klienta!

MMA ATTACK? To właśnie tutaj walczyli zawodnicy tacy jak: Damian Grabowski, Peter Sobotta, Ricco Rodriguez, Michał Fijałka, Michał Kita, Tomasz Drwal, Borys Mańkowski, Piotr Strus, Stav Economou czy Oskar Piechota.

 

Federacja, która dwukrotnie wypełniła katowicki Spodek oraz Halę Torwar po latach przerwy postanowiła wrócić do Będzina. I możemy już na dziś powiedzieć, że wraca przytupem. Najpierw promocje rozpoczęli od trasy #MMAATTACK TOUR – gdzie wraz z zawodnikami oraz gwiazdami światowego formatu odwiedzili wiele polskich Miast. Teraz zaczęli „odkrywać karty”. Wśród kart znajdują się zawodnicy światowego formatu – Oli Thompson, znany z UFC zawodnik, którego polscy kibice pamiętają z pojedynku na KSW z Mariuszem Pudzianowskim, Adam „Siwy” Wieczorek, którego znamy z UFC oraz FEN czy Artur „Kornik” Sowiński, były Mistrz KSW. Jednak to nie wszystko. Z nieoficjalnych przecieków wiadomo, że prowadzone są rozmowy m.in. z kochanym w Polsce – Normanem Parke oraz równie popularnym Bombardierem czy Zuluzinho. Każdy nowy dzień przynosi nowe zaskoczenia na ich portalach społecznościowych. Federacja również stawia na młodych i zdolnych zawodników, których zobaczymy w klatce będzińskiego oktagonu.

„Wstaję rano i wchodzę na profil MMA ATTACK, bo wiem, że poprawię sobie dzień” – czytamy w komentarzach pod postami Federacji.

„Stawiamy na kultywowanie tradycji. To, o czym mówiliśmy od początku. Jesteśmy nadal tym samym MMA ATTACK, które było przeszło 10 lat temu, czyli miksem doświadczenia i młodości. Starych wyjadaczy i młodej krwi. Obiecaliśmy już na początku roku, że będą zawodnicy z przeszłością w UFC i są. Obiecaliśmy, że będą młode talenty i są. Dotrzymujemy słowa. Obiecujemy, że takiej imprezy Będzin i całe Zagłębie Dąbrowskie jeszcze nie widziało” – mówił Rzecznik Prasowy Federacji.

Połączenie młodych wojowników i starych, doświadczonych wyjadaczy oraz oprawa audiowizualna rodem z amerykańskiego Madison Square Garden, okraszona muzyką takich artystów jak Dj Hazel – Śląsk, Zagłębie Dąbrowskie i Będzin potrzebowali tego typu imprezy już od dawna.

Galę oglądać będzie można w systemie PPV (dostęp przez stronę https://www.mma-attack.pl). Bilety dostępne w serwie kupbilecik.pl. My czekamy na tę imprezę już 24.09.2022 w nowoczesnej będzińskiej Arenie. Bilety już od 89,00zł – dostępne od 29.08.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj