Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Hydropolis zaprasza!

Facebook

Zgodnie z decyzją Rządu dotyczącą łagodzenia ograniczeń wprowadzonych w związku z pandemią - Hydropolis ponownie udostępnia swoją ekspozycję dla zwiedzających z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego - w trosce o zdrowie zarówno gości, jak i pracowników.

– zachęca Marcin Garcarz, wiceprezes MPWiK Wrocław.

Na terenie centrum wiedzy o wodzie będzie mogło przebywać jednocześnie do 250 gości. Każdy z nich w trakcie zakupu biletu otrzyma jednorazowe rękawiczki. Zwiedzający będą poddawani obowiązkowemu pomiarowi temperatury ciała i muszą pamiętać o noszeniu maseczek.

– Noszenie maseczek na terenie wystawy jest obowiązkowe. Zadbaliśmy też o dezynfekcję przestrzeni i w pawilonie kasowym, i na wystawie. Ponadto na terenie całego obiektu są rozmieszczone pojemniki z płynem do dezynfekcji. Dbamy o bezpieczeństwo naszych gości, ale także załogi. Przewodnicy i przewodniczki będą pracować w maseczkach oraz w rękawiczkach – wyjaśnia Wiola Samborska, dyrektorka Hydropolis.

Zmianie nie ulegną godziny pracy centrum wiedzy o wodzie. Ekspozycja będzie dostępna dla odwiedzających od wtorku do piątku w godzinach 09:00-18:00, a w weekendy od 10:00 do 20:00. W poniedziałki Hydropolis będzie nieczynne. Najdogodniejszą i bezpieczną formą zakupu biletów jest system rezerwacyjny na stronie www.bilety.hydropolis.pl.

W trakcie lockdownu załoga centrum wiedzy o wodzie stale rozwijała swoje projekty on-line, takie jak #HYDROwDOMU czy #HYDROeduwsparcie.

– mówi Wiola Samborska.

Obecnie w centrum wiedzy o wodzie trwają też prace nad nową wystawą czasową, która planowo zostanie otwarta w drugiej połowie lipca tego roku. Będzie ona skoncentrowana na wykorzystaniu sezonowych i regionalnych produktów w aspekcie ekologicznym.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj