Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Intonujemy pieśni bożonarodzeniowe i kolędy. Jaka jest Wasza ulubiona?

Facebook

To jest ich czas, czas kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych. Jaki są Wasze ulubione kolędy? I czy lubicie świąteczne piosenki? Nasłuchujecie ich w radiu? Posłuchajcie co mówią mieszkańcy regionu.

„Cicha noc” i „Lulajże Jezuniu” to ulubione kolędy mieszkańców regionu. Ta ostatnia w wielu domach występuje w roli kołysanki całorocznej…

I wszyscy w koło nucą pod nosem „Last Christmas” Whamu, ostatnio głośno było o pewnym prezenterze radiowym z Austrii, który zabarykadował się w studio i grał to przez 2 godziny…. Ta piosenka jest już z nami od 1984 roku, od 31 lat.. robi wrażenie? A my podpytywaliśmy mieszkańców regionu czy lubią świąteczne piosenki? Czy nasłuchują ich w radiu?

Kolędy mam w swoim repertuarze, ale wykonuję je jedynie w rodzinnym gronie – mówi Piotr Tłustochowicz, 21-letni wokalista, który w ostatnim czasie zasłynął występem w jednym z telewizyjnym talent show. Obdarzony pięknym głosem, studiuje w Nysie na kierunku jazz i muzyka estradowa o specjalności wokalistyka jazzowa. To laureat wielu ogólnopolskich festiwali poezji śpiewanej. Jak mówi muzyka jest jego całym życiem, więc nie tylko jest wokalistą ale również gra na fortepianie i komponuje własne utwory. Do pianina siada też w święta:

Bożonarodzeniowe hity może nie są najwyższych lotów, ale przyjemnie się ich słucha – dodaje Piotr Tłustochowicz:

Polecamy kolędy i świąteczne piosenki w Radiu GRA!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 lutego 2024