Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Jacek Sutryk nagrał #Hot16Challenge2! Atakuje Andrzeja Dudę!

Facebook

Prezydent Sutryk podjął wyzwanie i dołączył do akcji hot16challenge2! Charytatywna akcja polegająca na zarapowaniu 16 wersów została zapoczątkowana przez reprezentantów kultury hip-hop, ale jej wydźwięk i wymiar zawędrował zdecydowanie dalej.

Hot16Challenge2 to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Wraz z akcją ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge”. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z COVID-19.

Początkowo do akcji włączyli się znani raperzy: Kali, Tede, czy Szpaku, ale akcja rozwinęła się zdecydowanie dalej niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Swoje szesnaście wersów nagrali już Janusz Korwin-Mikke, czy Andrzej Duda. Teraz do akcji dołączył także Jacek Sutryk, który został nominowany przez wrocławskiego rapera L.U.C.-a

Prezydent Sutryk nawiązał w swoich 16 wersach do nagranej wcześniej szesnastki przez Andrzeja Dudę: „Prezydent kraju coś o mgle rapował, zamiast wspierać szpitale, telewizję dotował”

 

 

Swoją nominację otrzymał też m.in. Krzysztof Balawejder, czyli prezes wrocławskiego MPK. Ogłosił już w mediach społecznościowych, że jego gorące szesnaście wersów już wkrótce ujrzy światło dzienne.

Przypomnijmy, że jest to druga edycja akcji. Pierwsze Hot16Challenge rozpoczęło pod koniec sierpnia 2014 roku. Inspiracją było wówczas Ice Bucket Challenge, którego uczestnicy polewali się lodem z wodą.

Piotr Krejner

Piotr Krejner

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj