Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Jakie atrakcje czekają nas w weekend otwarcia Europejskiej Stolicy Kultury?

Facebook

Płonące instalacje staną dziś (15.01.) w kilkunastu miejscach Wrocławia. W każdym z nich można się ogrzać oraz spotkać muzyka, a wolontariusze udzielą informacji o wydarzeniach ESK. Dodatkowo wszędzie będzie sprzedawany gorący grzaniec, kawa i herbata.

Akcja Wrocław Rozgrzewa wpisuje się w program otwarcia ESK, minikoncerty będą się odbywały w godz. od 17.00 do 23.00 dziś, 16.00 do 23.45 – jutro i 14.00-18.00 w niedzielę.

Przypominamy: na placu Nowy Targ z okazji inauguracji Europejskiej Stolicy Kultury od dziś do niedzieli Festiwal Food Trucków. Restauracje na kółkach stworzą oprawę kulinarną Weekendu Otwarcia ESK. Każdy food truck przygotuje potrawę, której nazwa odwoływać się będzie do historii i tradycji Wrocławia. Będą burgery, kiełbaski, makarony, zupy, pierogi, bagietki i kanapki, coś na słodko, słono, kwaśno…

A dziś i jutro na Wyspie Słodowej między godz. 17 a 21 – Płonąca Wyspa – Dwa światy – czyli, spektakle ognia, pokazy pirotechniczne oraz płonące instalacje artystyczne. Spektakle będą grane co 30 min.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 lutego 2024