Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Jakie wydarzania odbędą się w listopadzie w Ośrodku Działań Artystycznych Firlej?

Facebook

Ośrodek Działań Artystycznych Firlej zaprasza na listopadowe wydarzenia. Przygotowano coś dla młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Pierwszym wydarzeniem jest wieczór osiedlowych gier planszowych.

Wydarzenie odbędzie się w środę, 16 listopada o godzinie 17:00 i potrawa aż do godziny 21:00. Organizatorzy przygotowali zestaw gier planszowych, zarówno dla młodzieży, jak i osób starszych.

Z kolei 23 listopada o godzinie 18:00 odbędzie się autorskie spotkanie z Beatą i Eugeniuszem Dębskimi, autorami takich powieści kryminalnych jak „Dwudziesta trzecia”, „Zimny trop” czy „Szwedzki kryminał”.

Zajęcia odbywają się regularnie, kontynuowane są także spotkania w kawiarni sąsiedzkiej, między 10 a 14, gdzie można wpaść, napić się kawy i wspólnie porozmawiać. Otwarty jest także kącik dla dzieci, zaopatrzony w przybory plastyczne, puzzle i inne zabawki. Na miejscu czeka także „wymiankowy wieszak”, gdzie zgodnie z hasłem Wrocław nie marnuje, można zostawić nieużywaną odzież i wybrać coś dla nowego.

Oprócz tego w każdy czwartek od godziny 18 do godziny 20 odbywają się warsztaty z kolarzy, dla wszystkich chętnych. A w każde wtorki, środy i czwartki, od godziny 12:00 prowadzone są zajęcia z języka polskiego. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj