Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Jazzowy upominek z okazji Dnia Kobiet [artykuł sponsorowany]

Facebook

W miniony czwartek z okazji Dnia Kobiet w starostwie powiatowym we Wrocławiu odbyło się okolicznościowe spotkanie, na które zostały zaproszone aktywne i przedsiębiorcze mieszkanki powiatu wrocławskiego oraz wszystkie Panie pracujące w Urzędzie.

/materiały prasowe

Życzenia oraz podziękowania za wykonywaną pracę i zaangażowanie w rozwój powiatu wrocławskiego – wszystkim Paniom – w imieniu swoim, jak również Zarządu i Rady Powiatu, złożył Starosta Powiatu Wrocławskiego Roman Potocki. W spotkaniu z Paniami wzięli udział także Wicestarosta Andrzej Szawan oraz członkowie Zarządu Wiesław Zając, Barbara Kosterska i Dariusz Jedynak.

/materiały prasowe

Obchody Dnia Kobiet zainicjował Starosta Powiatu Wrocławskiego we współpracy z Konsulem Honorowym Austrii dr Edwardem Wąsiewiczem.

Z tej okazji przygotowano wyjątkowy muzyczny akcent, występ austriackiego zespołu jazzowego Julia Siedl Trio. W skład Trio wchodzi Julia Siedl, fortepian i wokal, Stefan Pista Bartus, bass oraz Harald Tanschek, perkusja. Ich występy cechują się przede wszystkim bogatą i ekscytującą kompozycją. Do tego, czerpią inspirację między innymi z wielu kultur, stylów, czy różnych zakątków świata.

/materiały prasowe

Wspaniałym dopełnieniem wydarzenia była polsko-austriacka wystawa malarstwa zorganizowana przez Galerię SOPRA i Panią Barbarę Demuth pod nazwą „Oblicza Kobiecości”. Podczas wystawy można było zachwycić się pracami wyjątkowych artystek. W tym Kariny Laru-Naú, Katarzyny Polic-Patkowskiej, Katarzyny Tomaszewskiej, Violi Tycz i Aleksandry Antoniny Wiśniewskiej.

Ten występ będący niesamowitą harmonią instrumentów i muzyków oraz pełna ekspresji wystawa to nasz ukłon wyrażający podziękowanie za pełną zaangażowania aktywność na rzecz powiatu wrocławskiego. Wszystkim Paniom dziękujemy i życzymy dużo zdrowia, pogody ducha, oraz radości każdego dnia. Niech każda chwila Waszego życia będzie pełna sukcesów i powodów do dumy!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 czerwca 2023