Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Jesienne spotkania przy herbacie w ramach Mikrograntów.

Facebook

Wspólne opowiadanie historii, śpiewanie i granie na instrumentach, tak prezentuje się program jesiennych mikrograntów. Projekt głęboko porusza zmysł słuchu. Dzięki niemu dowiemy się jak, brzmi nasze najbliższe otoczenie i jak możemy wyrażać siebie poprzez tworzenie opowieści.

/informacja prasowa

Przy ciepłej herbatce i miłych dźwiękach

Według grupy „Storytelling” życie człowieka składa się bohaterskich czynów. Dlatego stworzyli projekt w ramach, którego uczestnicy i uczestniczki odkryją swoje supermoce. Podczas tych kilku spotkań będzie można stworzyć swoje własne historie, dotyczące chociażby życia codziennego.

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się także, jak umiejętnie wykorzystywać głos i ruchy ciała, tak by inni słuchali ich z zainteresowaniem. Na spotkaniach będzie można stworzyć własne instrumenty, będące świetnym narzędziem do ożywiania słowa mówionego.

/informacja prasowa

Jak brzmi twoje osiedle?

Nieoficjalny hymn Psiego Pola powstał w ramach jednego z projektów Mikrograntów. Podczas zaplanowanych warsztatów, osiedlowe „Chórzystki z Psiego Pola” ponownie zaśpiewają pieśń, zapraszając wszystkich do wspólnego grania i śpiewania.

/informacja prasowa

W trakcie pięciu warsztatów wokalnych, uczestniczki i uczestnicy podszkolą się z emisji głosu i opracują wspólny repertuar pieśni. Podczas finału projektu ,,Zaśpiewajmy, zagrajmy dźwięki Psiego Pola. Osiedlowe warsztaty muzyczne’’ zaplanowanego na 10 grudnia, uczestnicy i uczestniczki zaprezentują pieśni przy akompaniamencie wykonanych na wcześniejszym spotkaniu instrumentów muzycznych z upcyklingu.

,,Słucho/Ślisko. Niech samym dźwiękiem żyje człowiek’’

W ramach projektu zaproszeni aktorzy i aktorki odegrają na żywo dwa wyjątkowe słuchowiska – ,,Małego Księcia’’ oraz ,,Oskara i Panią Różę’’. Dzięki głosom i dźwiękom rozmieszczonych w sali instrumentów uczestnicy i uczestniczki głęboko uruchomią swój zmysł słuchu, dając się ponieść żywej opowieści.

/informacja prasowa

Oczywiście będą mieć opaski na oczach i podobnie jak podczas dwóch kolejnych spotkań, zmierzą się ze swoistym, miejskim torem przeszkód. A w nim Samochód, hulajnoga elektryczna, sygnalizacja świetlna i masa rozmaitych dźwięków.

Spotkania zaplanowane są na 25 i 26 listopada oraz 2 grudnia, obowiązują zapisy przez specjalny FORMULARZ.

/informacja prasowa

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2023