Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Juwenalia 2017 dla żaków z Uniwersytetu Medycznego

Facebook

Tramwaj Zwany Pożądaniem, zawody sportowe, ścianka wspinaczkowa i plenerowe kino z seansem „Sausage Party”. To nie liczne z wielu atrakcji tegorocznych Medykaliów. Juwenalia Uniwersytetu Medycznego startują dzisiaj (10.05.).

/mat.prasowe/

Najwięcej atrakcji czeka na studentów dzisiaj. O 15:30 startują zawody sportowe. Studenci zmierzą się m.in. w konkurencjach Strong Medyk i Fit Medyczka, które sprawdzą jak dużo siły mają śmiałkowie. Organizatorzy Medykaliów zapewniają, że najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo. W związku z tym od czwartku studenci będą mieli do dyspozycji Tramwaj Zwany Pożądaniem. W czasie jazdy dowiedzą się więcej o chorobach wenerycznych oraz wykonają test na nosicielstwo wirusa HIV.

Medycy będą świętować przy Domu Studenckim Bliźniak. Tam też zrobią sobie zdjęcia w fotobudkach, obejrzą film na świeżym powietrzu czy wejdą na szczyt dmuchanej ściany wspinaczkowej. Zwieńczeniem tegorocznych Medykaliów będą Statki Medykalia czyli impreza czasie rejsu po Odrze. Nad bezpieczeństwem bawiących się czuwać będą wykwalifikowani ochroniarze.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj