Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Już 10 września rozpocznie się Festiwal Krasnoludków

Facebook

Po dwóch latach przerwy Festiwal Krasnoludków znów odbędzie się w tradycyjnej formie. Świętowanie rozpocznie się 10 a zakończy 12 września.

Startujemy o godzinie 10:00, 10 września ze względu właśnie na środki ostrożności zrezygnowaliśmy z parady krasnoludków, która była jakby taką inauguracją, rozpoczęciem festiwalu więc w tym roku spotykamy się w Ogrodzie Staromiejskim o 10:00.

Festiwal rozpocznie się od atrakcji dla dzieci.

W tym roku w piątek mamy dzień szkolno-przedszkolny, zapraszamy wszystkie szkoły i przedszkola do udziału w konkursie na najpiękniejszą chatkę krasnalową. W sobotę zapraszamy rodziny z dziećmi do ogrodu Staromiejskiego będzie mnóstwo atrakcji, bajek dla dzieci, warsztatów.

Podczas święta krasnali nie zabraknie też aktywności dla dorosłych.

Każdy znajdzie coś dla siebie. W niedziele mamy dzień z muzeami czyli wszystkich chętnych zapraszamy do Muzeum Miejskiego do Muzeum Etnograficznego i do Arsenału dorosłych o godzinie 20 i też mamy taką dodatkową atrakcję dla dorosłych w sobotę silent disco.

W tym roku stawiamy na bezpieczeństwo – dodaje przedstawicielka magistratu, Monika Mazur.

Tak nieśmiało zabieraliśmy się do wielkiego powrotu. Udało nam się, oczywiście impreza jest zachowaniem wszelkich środków ostrożności, także dezynfekcja, maseczki, no i przede wszystkim dystans, ograniczona ilość dzieci przy warsztacie.

 

Wszystkie wydarzenia w ramach festiwalu są bezpłatne. Ich pełną listę znajdziecie TUTAJ.

Kamil Kuchta

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj