Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Już w sobotę Ekologiczno – Ekonomiczne Zmagania Pełne Energii!

Facebook

Już w najbliższą sobotę przygotujcie się na Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Wysokie Napięcie! Jak zapewniają organizatorzy, jest to gra planszowa, która gwarantuje Ekologiczno - Ekonomiczne Zmagania Pełne Energii!

Czy powinienem używać węgla lub oleju do wytwarzania prądu w tradycyjny sposób? A może te zasoby wyczerpią się w przyszłości? A może przyszłość leży w spalaniu śmieci? Z pewnością energia jądrowa jest bardzo zachęcająca. Jeśli tylko rząd zatroszczy się o składowanie odpadów atomowych przyniesie to spory zysk. Oczywiście możesz używać bardziej ekologicznych źródeł energii i być niezależnym od zasobów. Ale czy takie rozwiązanie będzie wystarczająco wydajne, aby zaspokoić wszystkich klientów? No i nie zapomnij o rywalach. Konkurencja nie śpi…

Mówi Rafał Wysiński – Wrocławskie Wydawnictwo Lacerta

Na pierwszy rzut oka mechanika gry może wydawać się skomplikowane, ale jak tłumaczy Rafał Wysiński: Grę łatwo zrozumieć, trudniej w nią wygrać…

Jeśli mistrzostwa to muszą być też nagrody…

Gry planszowe są znane z tego, że wymagają sporego zaangażowania i czasu. A ile czasu potrzeba na grę w Wysokie Napięcie?

Pamiętajcie o zapisach. Te dostępne są na stronie organizatora

No i najważniejsze! Zwycięzcą zostaje osoba, która podłączyła do swojej sieci i zaopatruje w energię największą liczbę miast.

Piotr Krejner

Piotr Krejner

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj