Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Już w ten weekend targi mody second hand i darmowe podróże elektrycznym maluchem

Facebook

Wycieczka elektrycznym maluchem i ubrania z drugiej ręki od znanych influencerów. Już w najbliższy weekend twórcy aplikacji Less zapraszają mieszkańców do wspólnej akcji promującej ekologiczne nawyki.

Ma szerzyć ideę zero waste – bycia eko, dlatego, że jest ona zakożeniona w DNA naszej marki. My bardzo głośno mówimy o tym, że dawanie drugie życia ubraniom wpływa pozytywnie na środowisko, na ekologię i o tym chcemy porozmawiać z wszystkimi uczestnikami tej podróży, naszym darmowym, ekologicznym maluchem.

mówi Mateusz Oleksiuk, prezes i pomysłodawca portalu Less.

Elektryczny maluch będzie kursował z Dworca Głównego między 9 a 17

Będzie to parking kiss&drive koło poczty, koło dworca. Należy się zgłosić do kierowcy. Wystarczy zauważyć, spotrzec, naszego maluch, który będzie oznaczony logiem Less. Zgłosić się należy do kierowcy, zamówić przejazd i odbyć przejazd darmowy w wybrane przez siebie miejsce.

Na miejscu można będzie spotkać znanych polskich influencerów.

Na przykład Magdalena Kostyszyn, która jest znaną influencerką, znaną youtuberką z milionową społecznością zrzeszającą kobiety, które dzielą się swoją codziennością. Z Julią Wizowską, czyli autorką bloga nanowosmieci.pl, która od sześciu lat zajmuje się edukacją ekologiczną. Ale nie tylko…

Sprawdziliśmy też skąd wziął się pomysł na wykorzystanie elektrycznego fiata 126p.

Po raz pierwszy kiedy usłyszałem o takim maluchu. Był to jeden z pierwszych maluchów w Polsce, który przerobił pan Radosław to od razu mi zaświtało, od razu spodobała mi się ta koncepcja. Pan Radek jest bardzo osobą, która przerobiła starego malucha w całkowicie elektryczny model i ta jego misja jest całkowicie zbieżna z misją naszej marki.

W niedzielę organizatorzy zapraszają natomiast do klubokawiarni „Recepcja”, gdzie można będzie kupić wyjątkowe ubrania z drugiej ręki.

Garażówka – czyli akcja, którą organizujemy w niedzielę od 12 do 18. Podczas tego wydarzenia będzie można kupić ubrania innych uczestników, a także influencerów…

Szczegóły znajdziecie na facebookowym funpagu portalu Less.

Kamil Kuchta

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 lutego 2023