Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Kierował samochód pod wpływem amfetaminy. W jego domu znaleziono 500 porcji

Facebook

Podczas kontroli drogowej policjanci wrocławskiej policji zatrzymali mężczyznę, który prowadził samochód pod wpływem amfetaminy. W jego domu znaleziono prawie 500 handlowych porcji narkotyku. Podejrzanemu grozi do 10 lat więzienia.

Młodszy aspirant Rafał Jarząb z wrocławskiej policji poinformował w środę, że podczas rutynowej kontroli drogowej uwagę mundurowych zwróciło dziwne zachowanie kierowcy.

Przypuszczając, iż kierujący wsiadł do auta będąc w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, postanowili to sprawdzić. Wynik badania wskazał na obecność amfetaminy w organizmie kierującego. On sam przyznał, że poprzedniego dnia palił marihuanę

– powiedział policjant.

Dodał, że w trakcie przeszukania przy mężczyźnie znaleziono zapas marihuany w dość nietypowym miejscu, a mianowicie w bieliźnie, którą miał na sobie. Interwencja z ulicy przeniosła się do mieszkania wrocławianina, gdzie policjanci ujawnili o wiele więcej narkotyków. W sumie przy mężczyźnie i w domu policjanci odnaleźli blisko pół tysiąca porcji handlowych marihuany oraz pewną ilość amfetaminy.

Teraz o dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd. Za kierowanie w stanie po użyciu środków odurzających grozić mu może kara nawet 2 lat więzienia, a za posiadanie znacznej ilości substancji zabronionych do 10 lat

– podsumował policjant.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 czerwca 2023