Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Kolejna ulica w centrum miasta zostanie zamknięta dla ruchu aut

Facebook

Od jutra (16.11.) nie podjedziemy autem… pod naszą redakcję przy ul. Ofiar Oświęcimskich. Ulica Ofiar Oświęcimskich – mówimy o fragmencie, na który wjeżdża się od strony placu Solnego – zawsze była ślepą ulicą. Teraz po prostu będzie nieco krótsza.

Znak zakazu ruchu stanie tuż za miejscami postojowymi wyznaczonymi przy charakterystycznym budynku Zakładu Elektronicznej Techniki Obliczeniowej i będzie obowiązywał aż do Świdnickiej.

Znikną za to miejsca, na których można było parkować równolegle pod budynkiem naszej redakcji. Wjadą tam tylko rowerzyści i dostawcy towaru w określonych pod znakiem godzinach.

Na tym obszarze powstanie strefa zamieszkania, z czego powinni być zadowoleni piesi, a zwłaszcza bywalcy klubów działających pod naszą rozgłośnią. Zamiast tłoczyć się na wąskim chodniku będą mogli legalnie korzystać z całej szerokości ulicy, mając pierwszeństwo przed wszystkimi pojazdami.

Innymi słowy – jeżeli chcecie przyjść do nas po odbiór nagrody w którymś z konkursów Radia GRA, będzie wam wygodniej!

Dodajmy, że do tej pory ul. Ofiar Oświęcimskich była jedyną znaną nam ślepą uliczką, na której można było stanąć w naprawdę dużym korku. Każdy chciał tam wjechać, ale przez źle parkujące samochody dostawcze nie zawsze było jak zawrócić.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj