Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Kolejny etap wymiany nawierzchni w okolicach węzła Brzezimierz

Facebook

Przejazd przez autostradę A4 na Dolnym Śląsku nie jest rzeczą łatwą. W życie wchodzi kolejny etap wymiany nawierzchni w okolicach węzła Brzezimierz. Co w związku z tym czeka kierowców?

Kierowców czeka jedno – kłopoty z płynną jazdą. Szczególnie na odcinku Wrocław Wschód – węzeł Brzeg i w samych okolicach węzła Brzezimierz. Jezdnia w kierunku Wrocławia zostanie zamknięta. Ruch będzie prowadzony jezdnią w kierunku Opola, po jednym pasie w każdą ze stron. Zamknięte będą dwie łącznice – zjazd dla kierowców jadących od Opola w kierunku Oławy i wjazd na A4 w kierunku Wrocławia na węźle Brzezimierz.

Na szczęście ustalono objazdy do Wrocławia od węzła Brzezimierz. Kierujcie się drogą wojewódzką 396 na Gaj Oławski, potem wojewódzką drogą 346 w stronę Polakowic i 395 do węzła Wrocław Wschód. Informacje o zmianach są wyświetlane na tablicach zmiennej treści. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo remont tego odcinka ma trwać 2 tygodnie.

Cały remont nawierzchni na dolnośląskim odcinku autostrady A4 powinien zakończyć się w połowie października.

Trasa objazdu do Wrocławia od Węzła Brzezimierz:

– drogą wojewódzką nr 396 w kierunku m. Gaj Oławski, następnie drogą wojewódzką nr 346 w kierunku m. Polakowice, a potem droga wojewódzką nr 395 aż do Węzła Wrocław Wschód.

Trasa objazdu z Katowic do Strzelina:

– zjazd na Węźle Brzeg (Przylesie), następnie drogą wojewódzką nr 401, 403 w kierunku m. Łukowice Brzeskie, następnie drogą krajową nr 39 w kierunku m. Strzelin.

Trasa objazdu z Katowic do Oławy:

Zjazd na Węźle Brzeg (Przylesie), następnie drogą wojewódzką nr 401, 403 w kierunku m. Łukowice Brzeskie, następnie drogą krajową nr 39 w kierunku Opole/Brzeg, a następnie skrzyżowanie dróg krajowych nr 39 i 94 – zjazd w kierunku Oławy.

– Dodatkowy objazd pomiędzy Węzłami Wrocław Południe – Węzeł Brzeg (Przylesie):

Węzeł Wrocław Południe – droga ekspresowa S-8 Węzeł Kobierzyce – Magnice – droga krajowa nr 8 – Łagiewniki – droga krajowa nr 39 – Strzelin – droga krajowa nr 39 – k/m. Łukowice Brzeskie (koniec objazdu, dalsza trasa istniejącymi znakami w kierunku węzła Brzeg

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 30 marca 2023