Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Kolejny Nocny Wrocław Półmaraton w rytmie disco

Facebook

6. Nocny Wrocław Półmaraton w rytmie disco! Poznaliśmy datę kolejnej z wrocławskich imprez biegowych, a także jej motyw przewodni, który - choć na czasie - jest nieco zaskakujący.

Jak co roku, nocny półmaraton ma zaskoczyć biegaczy wyjątkowym klimatem. W poprzedniej edycji motywem przewodnim było światowe kino, teraz czas na muzykę disco! Bieg w rytmie utworów z lat 70-tych, 80-tych i 90-tych zapowiada się ciekawie, a jego start zaplanowano – tradycyjnie na trzecią sobotę miesiąca – czyli szesnastego czerwca 2018-tego roku.

Nie zmieni się również pora pora imprezy, która wystartuje o godzinie 22:00, by biegacze poruszali się ulicami miasta po zmroku. Na razie organizatorzy nie zdradzają szczegółów dotyczących przebiegu trasy, ale po raz kolejny ma zapewnić wyjątkowe widoki z finiszem przed trybuną wyremontowanego Stadionu Olimpijskiego.

Zapisy na 6. Nocny Wrocław Półmaraton zostaną otwarte 1-go stycznia 2018 roku. Więcej informacji już niebawem na stronie pol.wroclawmaraton.pl oraz na fanpage’u Maratonu Wrocławskiego na Facebooku.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj